Signaller: sound; red; Usup: 24VDC; Sound level: 106dB; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
C110620005
Tootja: AUER SIGNAL
Tootja tootekood: C110620005
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: sound; red; Usup: 24VDC; Sound level: 106dB; IP65
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | red |
| Series | ES1 |
| Body material | ABS |
| Body dimensions | Ø93x100mm |
| Sound level | 106dB |
| Signalling method | siren |
| Type of signaller | sound |