Wire: microphone cable; 2x0,35mm2; blue; OFC; PVC FirestoP®; 100m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
C112
Tootja: TASKER
Tootja tootekood: C112
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: microphone cable; 2x0,35mm2; blue; OFC; PVC FirestoP®; 100m
| Operating temperature | -15...70°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | OFC |
| Number of cores | 2 |
| Rated voltage | 49V AC |
| Cable external diameter | 6.3mm |
| Insulation colour | blue |
| Type of wire | microphone cable |
| Shield structure | tinned copper braid |
| Wire cross-section shape | round |
| CPR standard | no classification |