Wire: microphone cable; 2x0,14mm2; white; OFC; PVC; -15÷70°C; 100m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
C118-WHITE
Tootja: TASKER
Tootja tootekood: C118-WHITE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: microphone cable; 2x0,14mm2; white; OFC; PVC; -15÷70°C; 100m
| Operating temperature | -15...70°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | OFC |
| Number of cores | 2 |
| Wire insulation material | PVC |
| Rated voltage | 49V AC |
| Insulation colour | white |
| Type of wire | microphone cable |
| Shield structure | braid made of copper wires |
| Wire cross-section shape | flat |
| Cable outside dimensions | 2.9x5.8mm |
| CPR standard | no classification |