Capacitor: ceramic
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
C1210X224J3JACAUTO-1
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: C1210X224J3JACAUTO
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 25V DC |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±5% |
| Height | 1.25mm |
| Capacitance | 220nF |
| Case - mm | 3225 |
| Type of capacitor | ceramic |
| Dielectric | U2J |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |