Wire: AV; Outside insul.material: PVC; OFC; black; 5; stranded; Ø6mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
C125
Tootja: TASKER
Tootja tootekood: C125
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: AV; Outside insul.material: PVC; OFC; black; 5; stranded; Ø6mm
| Operating temperature | -15...70°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | OFC |
| Number of cores | 5 |
| Wire insulation material | PVC |
| Rated voltage | 49V AC |
| Cable external diameter | 6mm |
| Insulation colour | black |
| Type of wire | AV |
| Shield structure | tinned copper braid |
| Wire cross-section shape | round |
| CPR standard | no classification |