Wire: microphone cable; 2x0,35mm2; black; OFC; PVC FirestoP®; 100m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
C128 CPR
Tootja: TASKER
Tootja tootekood: C128 CPR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: microphone cable; 2x0,35mm2; black; OFC; PVC FirestoP®; 100m
| Operating temperature | -20...70°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | OFC |
| Cable features | low-capacitance |
| Number of cores | 2 |
| Rated voltage | 49V AC |
| Cable external diameter | 6.1mm |
| Insulation colour | black |
| Cable application | indoor |
| Type of wire | microphone cable |
| Shield structure | tinned copper braid |
| Wire cross-section shape | round |
| CPR standard | E<sub>ca</sub> |