Wire: microphone cable; 1x0,5mm2; transparent; OFC,tinned; PVC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
C195
Tootja: TASKER
Tootja tootekood: C195
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: microphone cable; 1x0,5mm2; transparent; OFC,tinned; PVC
| Operating temperature | -15...70°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | OFC, tinned |
| Number of cores | 1 |
| Wire insulation material | PVC |
| Rated voltage | 49V AC |
| Cable external diameter | 6mm |
| Insulation colour | transparent |
| Type of wire | microphone cable |
| Shield structure | tinned copper braid |
| Wire cross-section shape | round |
| CPR standard | no classification |