Wire: AV; Outside insul.material: PVC; OFC,tinned; black; 2; S-VHS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
C200
Tootja: TASKER
Tootja tootekood: C200
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: AV; Outside insul.material: PVC; OFC,tinned; black; 2; S-VHS
| Operating temperature | -15...70°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | OFC, tinned |
| Number of cores | 2 |
| Wire insulation material | PVC |
| Rated voltage | 49V |
| Cable external diameter | 4.6mm |
| Insulation colour | black |
| Cable application | S-VHS |
| Type of wire | AV |
| Shield structure | tinned copper braid |
| CPR standard | no classification |