Wire: microphone cable; 2x0,08mm2; black; OFC,tinned; PVC; Ø3mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
C202
Tootja: TASKER
Tootja tootekood: C202
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: microphone cable; 2x0,08mm2; black; OFC,tinned; PVC; Ø3mm
| Operating temperature | -15...70°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | OFC, tinned |
| Number of cores | 2 |
| Wire insulation material | PVC |
| Rated voltage | 49V AC |
| Cable external diameter | 3mm |
| Insulation colour | black |
| Type of wire | microphone cable |
| Shield structure | tinned copper braid |
| Wire cross-section shape | round |
| CPR standard | no classification |