Wire: AV; Outside insul.material: PVC FirestoP®; OFC; black; 3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
C224
Tootja: TASKER
Tootja tootekood: C224
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: AV; Outside insul.material: PVC FirestoP®; OFC; black; 3
| Operating temperature | -15...70°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | OFC |
| Number of cores | 3 |
| Wave impedance | 75Ω |
| Cable external diameter | 4.9mm |
| Insulation colour | black |
| Cable application | audio-video installations, CCTV, security video |
| Type of wire | AV |
| Shield structure | unshielded |
| CPR standard | no classification |