Wire: AV; Outside insul.material: PVC FirestoP®; OFC,tinned; grey
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
C258
Tootja: TASKER
Tootja tootekood: C258
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: AV; Outside insul.material: PVC FirestoP®; OFC,tinned; grey
| Operating temperature | -15...70°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | OFC, tinned |
| Number of cores | 10 |
| Wave impedance | 75Ω |
| Cable external diameter | 7.6mm |
| Insulation colour | grey |
| Cable application | audio-video installations, VGA, XGA |
| Type of wire | AV |
| Shield structure | unshielded |
| CPR standard | no classification |