Wire: loudspeaker cable; 8x4mm2; stranded; OFC; black; unshielded
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
C282 SUPER-1
Tootja: TASKER
Tootja tootekood: C282 SUPER
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: loudspeaker cable; 8x4mm2; stranded; OFC; black; unshielded
| Operating temperature | -15...70°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | OFC |
| Number of cores | 8 |
| Wire insulation material | PVC |
| Rated voltage | 49V |
| Cable external diameter | 18mm |
| Insulation colour | black |
| Type of wire | loudspeaker cable |
| Shield structure | unshielded |
| CPR standard | no classification |