Wire: microphone cable; 1x2x0,22mm2; red; OFC; LSZH; -15÷70°C; Ø6mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
C301 RED
Tootja: TASKER
Tootja tootekood: C301 RED
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: microphone cable; 1x2x0,22mm2; red; OFC; LSZH; -15÷70°C; Ø6mm
| Operating temperature | -15...70°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | OFC |
| Number of cores | 2 |
| Wire insulation material | PVC |
| Rated voltage | 49V AC |
| Cable external diameter | 6mm |
| Insulation colour | red |
| Type of wire | microphone cable |
| Shield structure | braid made of copper wires |
| CPR standard | no classification |