Tootekood: C317C101J1G5TA
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: C317C101J1G5TA
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Capacitance
  • Kind of capacitor
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC,monolithic; 100pF; 50V; C0G; ±5%; THT
Mounting THT
Operating voltage 50V
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Terminal pitch 5.08mm
Capacitance 100pF