Capacitor: ceramic
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
2500.0
Tootekood:
C327C333K5R5TA7305-1
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: C327C333K5R5TA7305
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 50V DC |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±10% |
| Terminal pitch | 5.1mm |
| Capacitance | 33nF |
| Type of capacitor | ceramic |
| Dielectric | X7R |