Tootekood: C44PKGR6150RASJ
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: C44PKGR6150RASJ
  • Mounting
  • Max. operating current
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Leads
  • Terminal pitch
  • Body dimensions
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • ESR value
  • Climate class
  • Climate class
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; 150uF; Leads: M10 screw; ESR: 2.3mΩ; C44P
Mounting M12 screw
Max. operating current 45A
Operating temperature -40...80°C
Tolerance ±5%
Leads M10 screws
Terminal pitch 28mm
Body dimensions Ø65x247mm
Max. operating voltage 440V AC, 1kV DC
Diameter 65mm
Capacitance 150µF
Type of capacitor polypropylene
ESR value 2.3mΩ