Tootekood: C44PLGR6320RASJ
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: C44PLGR6320RASJ
  • Mounting
  • Max. operating current
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Leads
  • Terminal pitch
  • Body dimensions
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • ESR value
  • Climate class
  • Climate class
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; 320uF; Leads: M10 screw; ESR: 2mΩ; C44P
Mounting M12 screw
Max. operating current 55A
Operating temperature -40...80°C
Tolerance ±5%
Leads M10 screws
Terminal pitch 28mm
Body dimensions Ø65x247mm
Max. operating voltage 330V AC, 700V DC
Diameter 65mm
Capacitance 320µF
Type of capacitor polypropylene
ESR value 2mΩ