Tootekood: C9TS6MD5411AARX
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: C9TS6MD5411AARX
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Leads
  • Height
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Capacitor application
  • Service life
  • Reactive power
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; three phase; Q@50Hz: 7.5kVAR; 440VAC
Mounting M12 screw
Operating voltage 440V AC
Operating temperature -25...55°C
Leads screw terminals
Height 160mm
Operating current 13A
Body dimensions Ø75x160mm
Diameter 75mm
Capacitance 41.1µF