Tootekood: CA1C476M6L006VR
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: CA1C476M6L006VR
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SMD; 47uF; 16VDC; Ø6.3x5.8mm; ±20%; 5000h
Mounting SMD
Operating voltage 16V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Height 5.8mm
Body dimensions Ø6.3x5.8mm
Diameter 6.3mm
Capacitance 47µF