Tootekood: CA1V227M10010VR
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: CA1V227M10010VR
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SMD; 220uF; 35VDC; Ø10x10mm; ±20%; 5000h
Mounting SMD
Operating voltage 35V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Height 10mm
Body dimensions Ø10x10mm
Diameter 10mm
Capacitance 220µF