U-bolt; C; steel; zinc; Thread len: 46mm; Int.width: 49mm; H: 90mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CBTC..8..49..90 (1 1/2"")
Tootja: DROMET
Tootja tootekood: CBTC..8..49..90 (1 1/2"")
Spetsifikatsioon tootele U-bolt; C; steel; zinc; Thread len: 46mm; Int.width: 49mm; H: 90mm
| Material | steel |
| Version | C |
| Height | 90mm |
| Internal width | 49mm |
| Thread | M8 |
| Shape | square |
| Plating material | zinc |
| Thread length | 46mm |
| Type of mounting element | u-bolt |