Capacitor: ceramic
Kordarv:
4000.0
Minimum quantity:
8000.0
Tootekood:
CC0603ZRY5V7BB684
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: CC0603ZRY5V7BB684
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 16V DC |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -30...85°C |
| Capacitance | 680nF |
| Case - mm | 1608 |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Type of capacitor | ceramic |
| Dielectric | Y5V |