Fuse: fuse; quick blow; 1.5A; 32VDC; soldered,SMD; 1.6x0.81x0.47mm
Kordarv:
5000.0
Minimum quantity:
5000.0
Tootekood:
CC06H1-5A-TR
Tootja: EATON/Bussmann
Tootja tootekood: CC06H1-5A-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; quick blow; 1.5A; 32VDC; soldered,SMD; 1.6x0.81x0.47mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 130mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Kind of fuse | miniature |
| Kind of package | reel, tape |
| Current rating | 1.5A |
| Rated voltage | 32V DC |
| Case - mm | 1608 |
| Voltage drop | 250mV |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |
| Breaking capacity | 50A |