Capacitor: ceramic
Kordarv:
10000.0
Minimum quantity:
10000.0
Tootekood:
CC0805KFX5R5BB106
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: CC0805KFX5R5BB106
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 6.3V DC |
| Case - inch | 805 |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Tolerance | ±10% |
| Height | 1.45mm |
| Capacitance | 10µF |
| Case - mm | 2012 |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Type of capacitor | ceramic |
| Dielectric | X5R |