Capacitor: ceramic
Kordarv:
4000.0
Minimum quantity:
4000.0
Tootekood:
CC0805KRX5R6BB225
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: CC0805KRX5R6BB225
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 10V DC |
| Case - inch | 805 |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Tolerance | ±10% |
| Height | 1.45mm |
| Capacitance | 2.2µF |
| Case - mm | 2012 |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Type of capacitor | ceramic |
| Dielectric | X5R |