Converter: DC/DC; 10W; Uin: 5V; 5VDC; Iout: 2A; DIP7; 10g
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CC10-0505SF-E
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: CC10-0505SF-E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 5V; 5VDC; Iout: 2A; DIP7; 10g
| Output current | 2A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP7 |
| Power | 10W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Protection | anti-overload |
| Body dimensions | 35.56x22.61x8.51mm |
| Output voltage | 5V DC |
| Efficiency | 71...90% |
| Number of outputs | 1 |