Tootekood: CC10K-2N2
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: CC10K-2N2
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Terminal pitch
  • Pin diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 2.2nF; 10kV; THT; 10mm; Øpin: 600um
Mounting THT
Operating voltage 10kV
Terminal pitch 10mm
Pin diameter 0.6mm
Capacitance 2.2nF