Capacitor: ceramic
Kordarv:
4000.0
Minimum quantity:
4000.0
Tootekood:
CC1206BRNPO9BN2R2
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: CC1206BRNPO9BN2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 50V DC |
| Case - inch | 1206 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Height | 1.8mm |
| Capacitance | 2.2pF |
| Case - mm | 3216 |
| Type of capacitor | ceramic |
| Dielectric | C0G |