Capacitor: ceramic
Kordarv:
15000.0
Minimum quantity:
15000.0
Tootekood:
CC1206KPX7R8BB224
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: CC1206KPX7R8BB224
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 25V DC |
| Case - inch | 1206 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±10% |
| Height | 1.8mm |
| Capacitance | 220nF |
| Case - mm | 3216 |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Type of capacitor | ceramic |
| Dielectric | X7R |