Capacitor: ceramic
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
CC1206ZKY5V8BB106-1
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: CC1206ZKY5V8BB106
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 25V DC |
| Case - inch | 1206 |
| Operating temperature | -30...85°C |
| Height | 1.6mm |
| Capacitance | 10µF |
| Case - mm | 3216 |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Type of capacitor | ceramic |
| Dielectric | Y5V |