Capacitor: ceramic; 0.47uF; 25VDC; Y5V; -20÷80%; SMD; 1206
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CC1206ZRY5V8BB474
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: CC1206ZRY5V8BB474
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 0.47uF; 25VDC; Y5V; -20÷80%; SMD; 1206
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 25V |
| Case - inch | 1206 |
| Operating temperature | -30...85°C |
| Capacitance | 470nF |
| Case - mm | 3216 |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Type of capacitor | ceramic |
| Dielectric | Y5V |