Fuse: fuse; quick blow; 25A; 32/48VDC; soldered,SMD; CC12H
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
CC12H25A-TR
Tootja: EATON/Bussmann
Tootja tootekood: CC12H25A-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; quick blow; 25A; 32/48VDC; soldered,SMD; CC12H
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3mΩ |
| Case - inch | 1206 |
| Kind of fuse | miniature |
| Kind of package | tape, reel |
| Soldering temperature | 260°C / 10 s |
| Current rating | 25A |
| Case - mm | 3216 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |
| Breaking capacity | 200A |