Fuse: fuse; quick blow; 375mA; 63VDC; soldered,SMD; 3.2x1.6x0.65mm
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
CC12H375MA-TR
Tootja: EATON/Bussmann
Tootja tootekood: CC12H375MA-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; quick blow; 375mA; 63VDC; soldered,SMD; 3.2x1.6x0.65mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.75Ω |
| Case - inch | 1206 |
| Kind of fuse | miniature |
| Kind of package | reel, tape |
| Soldering temperature | 260°C / 10 s |
| Rated voltage | 63V DC |
| Case - mm | 3216 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |
| Breaking capacity | 50A |