Fuse: fuse; quick blow; 5A; 32VDC; soldered,SMD; 3.2x1.6x0.65mm
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
CC12H4-5A-TR
Tootja: EATON/Bussmann
Tootja tootekood: CC12H4-5A-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; quick blow; 5A; 32VDC; soldered,SMD; 3.2x1.6x0.65mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 23mΩ |
| Case - inch | 1206 |
| Kind of fuse | miniature |
| Kind of package | reel, tape |
| Soldering temperature | 260°C / 10 s |
| Current rating | 5A |
| Rated voltage | 32V DC |
| Case - mm | 3216 |
| Voltage drop | 140mV |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |
| Breaking capacity | 100A |