Converter: DC/DC; 6W; Uin: 12V; 3.3VDC; Iout: 1.2A; DIP7; 5.8g
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CC6-1203SF-E
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: CC6-1203SF-E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 6W; Uin: 12V; 3.3VDC; Iout: 1.2A; DIP7; 5.8g
| Output current | 1.2A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP7 |
| Power | 6W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Protection | anti-overload |
| Body dimensions | 22.86x21.11x8.51mm |
| Output voltage | 3.3V DC |
| Input voltage | 12V DC |
| Efficiency | 71...90% |
| Number of outputs | 1 |