Cable; Jack 3.5mm 3pin plug,both sides; 2m; black; Øcable: 2.6mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CCA-404-2M
Tootja: GEMBIRD
Tootja tootekood: CCA-404-2M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; Jack 3.5mm 3pin plug,both sides; 2m; black; Øcable: 2.6mm
| Kind of core | CCS |
| Contact plating | nickel plated |
| Version | stereo |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 2m |
| Cable external diameter | 2.6mm |
| Type of connection cable | Jack - Jack |
| Cable/adapter structure | both sides, Jack 3.5mm 3pin plug |
| Insulation colour | black |