Cable; Jack 3.5mm 3pin plug,RCA plug x2; 2.5m; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CCA-458-2.5M
Tootja: GEMBIRD
Tootja tootekood: CCA-458-2.5M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; Jack 3.5mm 3pin plug,RCA plug x2; 2.5m; black
| Kind of core | CCS |
| Contact plating | nickel plated |
| Version | stereo |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 2.5m |
| Cable external diameter | 2.6mm |
| Type of connection cable | Jack - RCA |
| Cable/adapter structure | Jack 3.5mm 3pin plug, RCA plug x2 |
| Insulation colour | black |