Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; 4g
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CCG10-24-15DF
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: CCG10-24-15DF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; 4g
| Output current | 340mA |
| Mounting | THT |
| Power | 10W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Protection | over current |
| Output voltage | 15V DC |
| Input voltage | 9...36V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 90% |
| Output voltage 2 | -15V DC |
| Number of outputs | 2 |