Converter: DC/DC; 15.6W; Uin: 9÷36V; 12VDC; Iout: 1.3A; 20g
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CCG15-24-12S
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: CCG15-24-12S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15.6W; Uin: 9÷36V; 12VDC; Iout: 1.3A; 20g
| Output current | 1.3A |
| Mounting | THT |
| Power | 15.6W |
| Operating temperature | -40...110°C |
| Protection | anti-overload |
| Body dimensions | 25.4x9.9x25.4mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Input voltage | 9...36V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 88% |
| Number of outputs | 1 |