Converter: DC/DC; 1.5W; Uin: 18÷76V; Uout: 15VDC; Iout: 100mA; 3g
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CCG1R5-48-15SF
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: CCG1R5-48-15SF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 1.5W; Uin: 18÷76V; Uout: 15VDC; Iout: 100mA; 3g
| Output current | 100mA |
| Mounting | THT |
| Power | 1.5W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Protection | over current |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 83% |
| Number of outputs | 1 |