Converter: DC/DC; 3W; Uin: 4.5÷18V; Uout: 3.3VDC; Iout: 800mA; 3g
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CCG3-12-03SF
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: CCG3-12-03SF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 3W; Uin: 4.5÷18V; Uout: 3.3VDC; Iout: 800mA; 3g
| Output current | 800mA |
| Mounting | THT |
| Power | 3W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Protection | over current |
| Output voltage | 3.3V DC |
| Input voltage | 4.5...18V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Number of outputs | 1 |