Converter: DC/DC; 3W; Uin: 18÷76V; Uout: 3.3VDC; Iout: 80mA; 3g; THT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CCG3-48-03SF
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: CCG3-48-03SF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 3W; Uin: 18÷76V; Uout: 3.3VDC; Iout: 80mA; 3g; THT
| Output current | 80mA |
| Mounting | THT |
| Power | 3W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Protection | over current |
| Output voltage | 3.3V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Number of outputs | 1 |