Converter: DC/DC; 3W; Uin: 18÷76V; Uout: 12VDC; Uout2: -12VDC; 3g
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CCG3-48-12DF
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: CCG3-48-12DF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 3W; Uin: 18÷76V; Uout: 12VDC; Uout2: -12VDC; 3g
| Output current | 65mA |
| Mounting | THT |
| Power | 3W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Protection | over current |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Output current 2 | 65mA |
| Output voltage 2 | -12V DC |
| Number of outputs | 2 |