Converter: DC/DC; 30W; Uin: 18÷76V; 15VDC; Iout: 2A; 25.4x9.9x25.4mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CCG30-48-15S
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: CCG30-48-15S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 30W; Uin: 18÷76V; 15VDC; Iout: 2A; 25.4x9.9x25.4mm
| Output current | 2A |
| Mounting | THT |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -40...110°C |
| Protection | anti-overload |
| Body dimensions | 25.4x9.9x25.4mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 91% |
| Number of outputs | 1 |