Converter: DC/DC; 6W; Uin: 18÷76V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; 4g
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CCG6-48-15DF
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: CCG6-48-15DF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 6W; Uin: 18÷76V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; 4g
| Output current | 200mA |
| Mounting | THT |
| Power | 6W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Protection | over current |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 87% |
| Output current 2 | 200mA |
| Output voltage 2 | -15V DC |
| Number of outputs | 2 |