Capacitor: ceramic; 220pF; 100V; Y5P; ±20%; THT; 2.5mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
CCK-220P/100V-2.5
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: CCK-220P/100V-2.5
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 220pF; 100V; Y5P; ±20%; THT; 2.5mm
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 100V |
| Operating temperature | -25...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Terminal pitch | 2.5mm |
| Capacitance | 220pF |
| Type of capacitor | ceramic |
| Dielectric | Y5P |