Capacitor: ceramic; 22pF; 100V; C0G; ±5%; THT; 5mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
CCK-22P
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: CCK-22P
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 22pF; 100V; C0G; ±5%; THT; 5mm
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 100V |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Tolerance | ±5% |
| Terminal pitch | 5mm |
| Capacitance | 22pF |
| Type of capacitor | ceramic |
| Dielectric | C0G |