Capacitor: ceramic; 2.2pF; 100V; C0G; ±0.25pF; THT; 5mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
CCK-2P2
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: CCK-2P2
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 2.2pF; 100V; C0G; ±0.25pF; THT; 5mm
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 100V |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Terminal pitch | 5mm |
| Capacitance | 2.2pF |
| Type of capacitor | ceramic |
| Dielectric | C0G |
| Capacitance tolerance | ±0.25pF |