Capacitor: ceramic; 4.7nF; 100V; Z5U; ±20%; THT; 2.5mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
CCK-4N7/2.5
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: CCK-4N7/2.5
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 4.7nF; 100V; Z5U; ±20%; THT; 2.5mm
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 100V |
| Operating temperature | 10...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Terminal pitch | 2.5mm |
| Capacitance | 4.7nF |
| Type of capacitor | ceramic |
| Dielectric | Z5U |