USB power supply; USB A socket x2; Sup.volt: 12÷24VDC; 45W; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CCMLC20A-01
Tootja: BASEUS
Tootja tootekood: CCMLC20A-01
Spetsifikatsioon tootele USB power supply; USB A socket x2; Sup.volt: 12÷24VDC; 45W; black
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Power | 45W |
| Colour | black |
| Maximum current | 6A |
| Additional functions | voltmeter |
| Standard | Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0 |
| Kind of input connector | plug for car lighter socket |
| Kind of output connector | USB A socket x2 |